Witamy na stronie Szkoły Podstawowej  w Biskupicach im. Królowej Jadwigi.

   I   Drukuj stronę   I                                                        
     

Aktualności 
   


Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Tak niedawno rozstaliśmy się, a znów nadszedł czas powrotu i spotkania... Za nami dwa miesiące wspaniałych, beztroskich wakacji. Nie tak łatwo było nam pożegnać tonące w słońcu plaże, błękit nieba, ścieżki górskie wśród zielonych lasów, szalone przygody, wakacyjnych przyjaciół...
Mimo to 4 września, z wielką nadzieją i zapałem, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. O godzinie 9:00, na uroczystym apelu, spotkali się wszyscy nauczyciele, pracownicy i uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami. Konferansjerem uroczystości była Julia Synal, uczennica klasy 6a. Po powitaniu przybyłych, w obecności pocztu sztandarowego, odśpiewaliśmy uroczyście hymn państwowy. Następnie Julia przypomniała o 84 rocznicy wybuchu II wojny światowej, po czym minutą ciszy uczciliśmy pamięć wszystkich jej ofiar, żołnierzy oraz osób cywilnych... W dalszej części uroczystości głos zabrał Pan Dyrektor, Krzysztof Michałowicz. W swoim wystąpieniu przedstawił wychowawców poszczególnych klas, powitał nowych pracowników szkoły oraz udzielił najważniejszych informacji na temat organizacji nowego roku szkolnego.
Nadszedł czas nauki i pracy ... Życzymy samych sukcesów uczniom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły. Szczególnie ciepłe słowa kierujemy do najmłodszych, dla których ten rok jest pierwszym w murach naszej szkoły: Powodzenia! Czujcie się w szkole jak u siebie w domu, realizuje swoje marzenia i rozwijajcie skrzydła!  Nasz adres :

Szkoła Podstawowa
im. Królowej Jadwigi
w Biskupicach
32-020 Wieliczka 
tel. (12) 250 76 70

sp.biskupice@oswiata.eu

                
   


Wszelkie prawa zastrzeżone © - SP Biskupice