Witamy na stronie Szkoły Podstawowej  w Biskupicach im. Królowej Jadwigi.

   I   Drukuj stronę   I                                                        
     

Aktualności 
   


"Warsztaty  Wielkanocne"

 

W niedzielę, 7 kwietnia, odbyły się w naszej szkole Warsztaty Wielkanocne. 
Co robiliśmy? Przede wszystkim palmy wielkanocne -  duże, kolorowe i maksymalnie spersonalizowane. Dzieci i rodzice wykazali się ogromną kreatywnością i wielkim zaangażowaniem, dzięki czemu każda palma była doskonale skomponowana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Ozdabialiśmy również różnymi technikami styropianowe jajka. Największym zainteresowaniem cieszyły się w tym roku tekstylne kurki i tulipany (te drugie skończyły się parę minut po 12!), które sprawdzą się idealnie jako oryginalna, wielkanocna (i nie tylko!) dekoracja naszych domów. 

Dzieci miały również możliwość wzięcia udziału w tajnych warsztatach, prowadzonych przez uczennice Vb, Maję i Patrycję. Nie będziemy zdradzać zbyt wielu szczegółów tego przedsięwzięcia i nie powiemy, że chodziło o modne "slajmy" zamknięte w pudełkach z z motywem wielkanocnego zajączka... (ups! wydało się!). Najlepszą recenzją niespodzianki niech będą uśmiechnięte buzie zadowolonych dzieci. 

W samo południe odbyło się tradycyjne szukanie czekoladowych jajek, w którym wzięło udział ponad 70 dzieci. Wszyscy chętnie mogli kupić los w "Loterii z jajem" oraz skorzystać z skromnego poczęstunku.

Rada Rodziców ogromnie dziękuje za pomoc w organizacji przedsięwzięcia wszystkim zaangażowanym rodzicom (i dzieciom!). Szczególne podziękowania kierujemy do Basi i Teresy (bez pomocy których nie udałoby nam się zrobić ani palm, ani kurek) oraz pana Andrzeja Bednarza, który obfotografował dla nas całą imprezę. 


  Nasz adres :

Szkoła Podstawowa
im. Królowej Jadwigi
w Biskupicach
32-020 Wieliczka 
tel. (12) 250 76 70

spbiskupice@poczta.fm

                
   


Wszelkie prawa zastrzeżone © - SP Biskupice