Witamy na stronie Szkoły Podstawowej  w Biskupicach im. Królowej Jadwigi.

   I   Drukuj stronę   I                                                        
     

Aktualności 
   


Dzień Babci i Dziadka

Przysłowie walijskie mówi, że doskonała miłość czasem nie przychodzi aż do pojawienia się pierwszego wnuka. Dzień Babci i Dziadka to świetna okazja do celebrowania tych niezwykłych uczuć łączących seniorów z ich wnuczętami. Hołdując wieloletniej tradycji, zaprosiliśmy Babcie i Dziadków uczniów Szkoły Podstawowej w Biskupicach na wspólne świętowanie. Uroczystość odbyła się 11 stycznia 2019. Było kolorowo, zabawnie, wzruszająco i smacznie. 

Program artystyczny przygotowali, pod czujnym okiem swoich Wychowawczyń, uczniowie klas: 0, I, II i III. Piosenki, tańce i wiersze zostały przedstawione z maksymalnym zaangażowaniem, w ogromnym skupieniu, z powagą i uśmiechem. Występy zostały przyjęte gromkimi brawami, łzami wzruszenia i najszczerszym śmiechem. Lepiej być nie mogło! Kolejnym punktem programu były występy uczennic z klasy VIII, które pod opieką pani Moniki Trybulskiej i przy jej gitarowym akompaniamencie, przygotowały i zaśpiewały dla zgromadzonych gości najpiękniejsze kolędy. Występy zakończył pokaz tańca. Uczniowie uczęszczający na zajęcia taneczne, prowadzone w naszej szkole przez pana Bartka z Małopolskiego Centrum Tańca, zaprezentowali kilka dynamicznych i nowoczesnych układów. 

Babcie i Dziadkowie otrzymali ręcznie robione upominki od swoich wnucząt i skorzystali ze słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców uczniów. Życzenia złożone przez Dyrektora oraz wspólnie odśpiewane „sto lat” zakończyło tę wyjątkową uroczystość. 

Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność, Kochani Seniorzy. Do zobaczenia za rok!

Występy i emocje im towarzyszące udokumentował dla nas Pan Andrzej Bednarz, Dziadek Mileny. Bardzo dziękujemy! 

  Nasz adres :

Szkoła Podstawowa
im. Królowej Jadwigi
w Biskupicach
32-020 Wieliczka 
tel. (12) 250 76 70

spbiskupice@poczta.fm

                
   


Wszelkie prawa zastrzeżone © - SP Biskupice