Witamy na stronie Szkoły Podstawowej  w Biskupicach im. Królowej Jadwigi.

   I   Drukuj stronę   I                                                        
     

Aktualności 
   


W dniu 25 kwietnia 2019 roku odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Część teoretyczna ze znajomości przepisów ruchu drogowego jak również z udzielania pierwszej pomocy odbyła się w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym Solne Miasto przy ulicy Kościuszki w Wieliczce, natomiast część praktyczna obejmowała jazdę sprawnościową po wyznaczonym odcinku w wielickim Miasteczku Ruchu Drogowego przy ulicy Jedynaka. Konkurencję z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzał funkcjonariusz ratownik medyczny z Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce asp. Marcin Godzik, natomiast nad prawidłowym przebiegiem egzaminu teoretycznego oraz konkurencji w Miasteczku Ruchu Drogowego czuwali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

W ramach zawodów uczniowie musieli wykazać się wiedzą teoretyczną, wiedzą z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz doskonałym opanowaniem jazdy rowerem na wytyczonym odcinku miasteczka rowerowego wyposażonego w znaki pionowe i poziome oraz sygnalizację świetlną.  

Wyniki:

Szkoły podstawowe gr I (10-12 lat)

I miejsce Maja Bodura Szkoła Podstawowa Biskupice

więcej pod adresem:

http://wieliczka.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/eliminacje-powiatowe-ogolnopolskiego-turnieju-bezpieczenstwa-w-ruchu-drogowym
  Nasz adres :

Szkoła Podstawowa
im. Królowej Jadwigi
w Biskupicach
32-020 Wieliczka 
tel. (12) 250 76 70

spbiskupice@poczta.fm

                
   


Wszelkie prawa zastrzeżone © - SP Biskupice