Witamy na stronie Szkoły Podstawowej  w Biskupicach im. Królowej Jadwigi.

   I   Drukuj strone   I                                                        
       
Aktualności







   

       Aktualności sportowe

ZAWODY SPORTOWE
2017/2018

Sukcesy w tenisie stołowym
>
więcej<<

Siatkarskie sukcesy"

>>więcej<<

Sukcesy  szachowe

>>więcej<<

II  Miejsce
w VII  Powiatowym Turnieju Piłki
Nożnej Dziewczat
GRATULACJE !!!


>>więcej<<

Mistrzostwo Gminy Biskupice
w piłce halowej chłopców
GRATULACJE !!!


>>więcej<<

Sukces naszych uczniów
w sztafetowych biegach przełajowych

>>więcej<<

ARCHIWUM
ZAWODY SPORTOWE
2016/2017





PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

11 kwietnia w Krzeszowicach odbył się półfinał Wojewódzki Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Biskupicach zajęli wysokie 3 miejsce. Zwyciężyła i zarazem awansowała do finału wojewódzkiego drużyna Szkoły Podstawowej w Krzeszowicach. Szkołę z Biskupic reprezentowali: Grochot Konrad, Iskrzycki Jan, Jaszczyk Kamil, Kobos Maksymilian, Piwek Konrad, Półtorak Kacper, Sit Bartłomiej,  Sit Łukasz, Szczurek Łukasz, Uchto Jakub, Lebiest Arkadiusz. Gratulujemy.


Tenis  stołowy

W dniach 3 i 6 marca w Naszej Szkole odbyły się zawody sportowe w ramach rozgrywek międzyszkolnych w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. W pierwszym dniu rywalizowały dziewczęta w kategorii indywidualnej oraz drużynowej. Udział w zawodach wzięły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych tj. Bodzanów, Biskupice, Przebieczany, Łazany oraz Trąbki.

Wyniki indywidualne dziewcząt:

Klasa IV
I miejsce – Weronika Szwed -  SP Bodzanów
II miejsce – Julia Dąbrowska – SP Biskupice
III miejsce – Dominika Zajd – SP Łazany

Klasa V
I miejsce – Amalia Radecka – SP Przebieczany
II miejsce –  Wiktoria Gąsiorowska – SP Biskupice
III miejsce – Zuzanna Mąder – SP Bodzanów

Klasa VI
I miejsce – Martyna Malarczyk – SP Łazany
II miejsce – Emilia Fortuna – SP Bodzanów
III miejsce – Emilia Piszczek – SP Bodzanów
IV miejsce – Natalia Puzia – SP Trąbki

Wyniki drużynowe dziewcząt:
I miejsce – SP Łazany
II miejsce – SP Bodzanów
III miejsce – SP Przebieczany
IV miejsce – SP Biskupice
V miejsce – SP Trąbki


Wyniki indywidualne chłopców:

Klasa IV
I miejsce –Wojciech Szymoniak – SP Biskupice
II miejsce – Mateusz szczurek – SP Biskupice
III miejsce –  Marek Tomasik – SP Trąbki

Klasa V
I miejsce – Bartłomiej Ptasznik – SP Przebieczany
II miejsce –  Mateusz Wawrzonek – SP Biskupice
III miejsce –  Piotr Kmiecik – SP Biskupice

Klasa VI
I miejsce – Hubert Paszek – SP Bodzanów
II miejsce – Bartosz Górowski SP Przebieczany
III miejsce –  Oliwier Waśniowski – SP Łazany
IV miejsce – Kacper półtorak – SP Biskupice

Wyniki drużynowe chłopców:
I miejsce – SP Łazany
II miejsce – SP Bodzanów
III miejsce – SP Biskupice
IV miejsce – SP Przebieczany
V miejsce – SP Trąbki

Gratulacje...!!!

Zdjęcia dostępne >>tutaj<<


SZKOŁA PODSTAWOWA W BISKUPICACH MISTRZEM POWIATU WIELICKIEGO !!!

 

Pięknym sportowym akcentem udało się uczniom naszej szkoły zakończyć mijający rok 2016. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta rozegrali na hali Solnego Miasta wspaniałe mecze siatkówki. Po wygranych wcześniej spotkaniach na szczeblu gminnym nasi siatkarze
i siatkarki spotkali się z reprezentacjami innych zwycięskich gmin powiatu wielickiego. I tak dziewczynki zmierzyły się w grupie ze Szkołą Podstawowa nr 3 z Wieliczki, Szkołą Podstawową w Winiarach i Szkołą Podstawową nr 2 z Wieliczki, chłopcy natomiast spotkali się ze Szkołą Podstawową z Niepołomic, z Węgrzc Wielkich oraz z reprezentantami Szkoły Podstawowej nr 2 z Wieliczki.

Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym i po całej rundzie (ze stratą tylko jednego seta!!) chłopcy zajęli I miejsce i jadą dalej walczyć w rozgrywkach na etapie wojewódzkim. Dziewczynki zajęły bardzo dobre III miejsce i z brązowymi medalami szczęśliwe wróciły do szkoły.

Wyniki spotkań dziewcząt:
SP Nr 3 Wieliczka : SP Biskupice – 2:0
SP Winiary : SP Nr 2 Wieliczka  – 0:2
SP Nr 3 Wieliczka : SP Winiary – 2:0
SP Biskupice : SP Nr 2 Wieliczka – 0:2
SP Nr 3 Wieliczka : SP Nr 2 Wieliczka – 3:1
SP Biskupice : SP Winiary – 2:0

W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:
1. SP Nr 3 Wieliczka
2. SP Nr 2 Wieliczka
3. SP Biskupice
4. SP Winiary

Wyniki spotkań chłopców:
SP Niepołomice : SP Nr 2 Wieliczka  – 0:2
SP Biskupice : SP Węgrzce W.  – 2:1
SP Niepołomice : SP Biskupice – 0:2
SP Nr 2 Wieliczka : SP Węgrzce W. – 0:2
SP Niepołomice : SP Węgrzce W. – 1:2
SP Nr 2 Wieliczka : SP Biskupice – 0:2

W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:
1. SP Biskupice
2. SP Węgrzce Wielkie
3. SP Nr 2 Wieliczka
4. SP Niepołomice

 

Chłopcy: Grochot Konrad, Iskrzycki Jan, Jaszczyk Kamil, Kobos Maksymilian, Piwek Konrad, Półtorak Kacper, Sit Bartłomiej,  Sit Łukasz, Szczurek Łukasz, Uchto Jakub.

Dziewczęta: Dąbrowska Emilia, Dąbrowska Julia, Gąsiorowska Wiktoria, Jaszczyk Justyna, Kusina Anita, Łanoszka Róża, Łepecka Zofia, Marek Patrycja, Piekarczyk Karolina, Szwagrzyk Urszula.

Gratulacje  !!!!!



   Jesienne zmagania w piłce siatkowej  w Gminie Biskupice

28 i 30 listopada w Szkole Podstawowej w Łazanach odbyły się kolejne rozgrywki międzyszkolne tym razem w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Biskupice. Zawodnicy grali w 4 osobowych składach, systemem każdy z każdym.

Wyniki dziewcząt:
I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Łazany
III miejsce – SP Przebieczany
IV miejsce – SP Bodzanów
V miejsce – SP Trąbki


Wyniki chłopców:
I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Łazany
III miejsce – SP Przebieczany


Nasi Uczniowie będą reprezentować Gminę Biskupice  na zawodach powiatowych, które odbędą się 16 grudnia w Wieliczce.

GRATULUJEMY   !!!

>>
zdjęcia z imprezy<<


                                     

Komunikat

z przeprowadzonych zawodów

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dyscyplina sportu:halowa piłka nożna dziewcząt, chłopców
Etap zawodów:powiatowy
Miejsce i termin:26 i 27.10.2016  r. hala sportowa w Kłaju
Organizator:Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w hali sportowej w Kłaju odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w halowej piłce nożnej – w dniu 26 października 2016 r. dziewcząt, a dzień później (27.10.) chłopców. Udział wzięli uczniowie ze szkół w Kłaju, Gdowie, Niegowici, Niepołomicach, Niepołomicach-Podgrabiu Janowicach, Biskupicach, Koźmicach Wielkich i Śledziejowicach. Mecze dziewcząt rozegrano systemem „każdy z każdym”, a chłopców w dwóch grupach oraz rozegrano półfinały i finały.  Wyniki spotkań:

DZIEWCZĘTA:
Biskupice  –  Kłaj 0 : 0
Niepołomice – Niegowić 1 : 1
Janowice – Biskupice 2 : 0
Kłaj – Niepołomice 2 : 1
Janowice  –  Niegowić 1 : 0
Biskupice – Niepołomice 1 : 1
Niegowić  –  Kłaj 0 : 1
Niepołomice  – Janowice 1 : 2
Niegowić  – Biskupice 0 : 2
Kłaj  – Janowice 2 : 0

W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:
1. Kłaj
2. Janowice
3. Biskupice
4. Niepołomice
5. Niegowić

CHŁOPCY:
Niepołomice Nr 3 – Koźmice Wielkie 0 : 2
Śledziejowice  – Kłaj 0 : 0
Koźmice Wielkie  – Gdów 0 : 0
Kłaj  – Biskupice 0 : 1
Niepołomice  Nr 3 –  Gdów 0 : 3
Śledziejowice  –  Biskupice 0 : 1
Półfinały:
Gdów  – Kłaj 4 : 1
Koźmice Wielkie  –  Biskupice 2 : 3
Finały:
Niepołomice  Nr 3 – Śledziejowice 2 : 1
Koźmice Wielkie  – Kłaj 1 : 0
Gdów  – Biskupice 3 : 1
W wyniku rozegranych spotkań kolejno miejsca zajęli:
1. Gdów
2. Biskupice
3. Koźmice Wielkie
4. Kłaj
5. Niepołomice – Podgrabie
6. Śledziejowice


Mistrzostwa Gminy Biskupice w Piłce Halowej Dziewcząt

W Szkole Podstawowej w Łazanach, 17 października, odbyły się zawody w o Mistrzostwo Gminy Biskupice w Piłce Halowej Dziewcząt.

Wyniki spotkań:
Biskupice  – Łazany  1:0
Przebieczany  – Bodzanów  0:0
Biskupice  – Trąbki  2:0
Łazany – Przebieczany   1:0
Biskupice – Bodzanów  1:0
Łazany – Trąbki  0:0
Przebieczany – Biskupice 2:0
Trąbki  - Bodzanów  0:3
Bodzanów – Łazany  0:1
Przebieczany  - Trąbki   4:0

Punktacja:
I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Łazany
III miejsce – SP Przebieczany
IV miejsce – SP Bodzanów
V miejsce – SP Trąbki

Uczennice z Naszej Szkoły  reprezentować będą  gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się  26.10.2016 w Kłaju.

>>zdjęcia z imprezy<<


Mistrzostwa Gminy Biskupice w Piłce Halowej Chłopców

  12 października w Szkole Podstawowej w Łazanach odbyły się zawody w o Mistrzostwo Gminy Biskupice w Piłce Halowej Chłopców. Udział w zawodach wzięło pięć drużyn reprezentując Szkoły Podstawowe z Łazan, Biskupic, Bodzanowa, Trąbek oraz Przebieczan.

Wyniki spotkań:
Przebieczany – Łazany  1:3
Biskupice – Trąbki  6:1
Przebieczany – Bodzanów  0:1
Łazany – Biskupice  1:3
Przebieczany – Trąbki  6:0
Łazany – Bodzanów  6:0
Przebieczany – Biskupice 0:6
Bodzanów - Trąbki  3:1
Trąbki – Łazany  0:7
Biskupice - Bodzanów   4:0
Punktacja:
I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Łazany
III miejsce – SP Bodzanów
IV miejsce – SP Przebieczany
V miejsce – SP Trąbki

Uczniowie z naszej szkoły reprezentować będą  gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się  27.10.2016 w Kłaju.
Życzymy powodzenia !

Zdjęcia z imprezy zobaczyć można
>> tu<<

Jesienne indywidualne biegi przełajowe

 - eliminacje gminne

Dziewczęta:


zespołowo : II miejsce

Chłopcy:


zespołowo :  IV miejsce





POPRZEDNIE  LATA

Zawody sportowe w roku szkolnym 2015/2016


Jesienne indywidualne biegi przełajowe - eliminacje gminne

Dziewczęta:


Klasa IV:
                1m. Wiktoria Gąsiorowska
             
  2m. Zofia Łepecka

Chłopcy:

Klasa V:
                6m. Konrad Piwek

Klasa VI:

                1m. Mieszko Łanoszka
               
5m. Mateusz Kulma

W/w uczniowie reprezentowali gminę Biskupice na zawodach powiatowych w Wieliczce.


 VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP

Wyniki grupy starszej:

1 m. SP Biskupice
2 m. SP Łazany
3 m. SP Bodzanów


Skład drużyny:
Kanarek Mateusz
Łanoszka Adrian
Łanoszka Mieszko
Ptak Jakub
Strzyż Damian
Szymoniak Grzegorz
Wróbel Piotr
Semeniuk Oskar

Wyniki grupy młodszej:

1 m. SP Łazany
2 m. SP Biskupice
3 m. SP Bodzanów
4 m. SP Szarów

Skład drużyny:
Grochot Konrad
Iskrzycki Jan
Kozak Arkadiusz
Lebiest Arkadiusz
Półtorak Kacper
Piwek Konrad
Sit Łukasz
Szczurek Łukasz
Tomczak Konrad



Halowa Piłka Nożna Chłopców i Dziewcząt

Eliminacje gminne

Wyniki:
1 m. SP Biskupice
2 m. SP Przebieczany
3 m. SP Łazany
4 m. SP Bodzanów

Etap powiatowy

1 m. SP Mietniów
2 m. SP Kłaj
3 m. SP Gdów
4 m. SP Niepołomice
5 m. SP Biskupice
6 m. SP Wola Zabierzowska

Skład drużyny:
Kanarek Mateusz
Kurowski Bartosz
Ptak Jakub
Strzyż Damian
Wróbel Piotr
Semeniuk Oskar
Grochot Konrad
Lebiest Arkadiusz
Szczurek Łukasz

Lebiest Kacper

Eliminacje gminne

Wyniki:
1 m. SP Bodzanów
2 m. SP Trąbki
3 m. SP Przebieczany
4 m. SP Łazany
5 m. SP Biskupice

 
Skład drużyny:
Jaszczyk Anna
Jaszczyk Natalia
Kowal Joanna
Kukla Gabriela
Noga Anna
Patyk Emilia
Łanoszka Weronika
Łepecka Aleksandra


  Piłka Siatkowa Chłopców i Dziewcząt


Eliminacje gminne

Wyniki:
      1. SP Biskupice
      2. SP Przebieczany
      3. SP Łazany
      4. SP Bodzanów

 Etap powiatowy

1 m. SP Węgrzce Wlk.
2 m. SP Niepołomice
3 m. SP Biskupice
4 m. SP Szarów
5 m. SP Koźmice

Skład drużyny:
Kanarek Mateusz
Łanoszka Adrian
Łanoszka Mieszko
Ptak Jakub
Strzyż Damian
Szymoniak Grzegorz
Kulma Mateusz
Semeniuk Oskar
Iskrzycki Jan
Półtorak Kacper
Piwek Konrad

Sit Łukasz

Eliminacje gminne

Wyniki:
1. SP Bodzanów
2. SP Przebieczany
3. SP Biskupice
4. SP Łazany
5. SP Trąbki

 
Skład drużyny:
Jaszczyk Anna
Jaszczyk Natalia
Łepecka Aleksandra
Jaszczyk Justyna
Noga Anna
Patyk Emilia
Piekarczyk Karolina
Dąbrowska Emilia
Gąsiorowska Wiktoria
Łanoszka Róża

Łepecka Zofia








 Piłka koszykowa Chłopców i Dziewcząt

Eliminacje gminne

Wyniki:
1.  SP Biskupice
2.  SP Łazany
3.  SP Przebieczany

Etap powiatowy

1 m. SP Nr 2 Wieliczka
2 m. SP Gdów
3 m. SP Nr 4 Wieliczka
4 m. SP Niepołomice
5 m. SP Biskupice

Skład drużyny:
Kanarek Mateusz
Łanoszka Adrian
Łanoszka Mieszko
Ptak Jakub
Strzyż Damian
Szymoniak Grzegorz
Kulma Mateusz
Semeniuk Oskar
Iskrzycki Jan
Półtorak Kacper
Piwek Konrad
Sit Łukasz

Wróbel Piotr

Eliminacje gminne

Wyniki:
1 m. SP Bodzanów
2 m. SP Przebieczany
3 m. SP Łazany
4 m. SP Biskupice

 
Skład drużyny:
Jaszczyk Anna
Łepecka Aleksandra
Łanoszka Weronika
Noga Anna
Szwagrzyk Kinga
Iwan Aniela
Jaszczyk Amelia
Gąsiorowska Wiktoria
Łanoszka Róża
Łepecka Zofia

Kokoszka Weronika









Zawody sportowe w roku szkolnym 2014/2015



 
POWIATOWE ZAWODY W PŁYWANIU

Dnia 29 stycznia 2015 roku w  Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym  „Solne Miasto” odbyły się powiatowe zawody w pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczeń Szkoły Podstawowej w Biskupicach Arkadiusz Kozak wywalczył srebrny medal  w najliczniej obsadzonej konkurencji  -  50 m. stylem grzbietowym. Czas osiągnięty przez młodego pływaka klasy IV to: 39,26 s.

Dnia  11 lutego 2015 na pływalni  „Cabańska Fala” w Chrzanowie Arkadiusz Kozak reprezentował Powiat Wielicki i Gminę Biskupice w zawodach wojewódzkich , w których zajął wysokie 9 miejsce.


Zawody sportowe w roku szkolnym 2013/2014




 INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
   
Etap Dziewczęta Chłopcy



Etap
gminny

Klasa IV
4m Weronika Łanoszka
6m Aleksandra Łepecka

Klasa V 
5m
Katarzyna Kowalik

Klasa VI 
3m 
Laura Turchan
4m  Maria Siatka


Klasa IV

3m
Mateusz Kulma

Klasa VI
3m
Kamil Siuda
5m Miłosz Wilk

Etap
powiatowy
Uczniowie reprezentowali gmninę na zawodach
powiatowych w Kłaju.






 IV TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

Etap Chłopcy Dziewczęta



Etap
gminny

Grupa starsza - chłopcy kl. 6

Skład drużyny:

Gacek Paweł,
Gąsiorowski Michał,
Rakoczy  Hubert,
Siuda Kamil,
Wilk Miłosz,
Ślepuchow Adrian
Gacek Piotr,
Nędza Arkadiusz,
Kulma Łukasz,
Gaczoł Nikodem,
Kulma Paweł,
Waśniowski Adam

I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Łazany
III miejsce – SP Bodzanów
IV miejsce – SP Trąbki

Grupa młodsza - chłopcy kl. 5

Pawlik Krzysztof
Chudy  Michał
Kanarek Mateusz
Łanoszka Mieszko
 Kulma Mateusz
 Ptak Jakub
Szymoniak Grzegorz
Król Kamil
Piekarczyk Paweł
Kupiec Jakub

Etap gminny:

I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Bodzanów
III miejsce – SP Łazany
IV miejsce – SP Trąbki


Grupa starsza dziewczęta  – 6 klasa

Skład drużyny:


Turchan Laura
Szymska Patrycja
Kaczmarczyk Weronika
Turek Angelika
Siatka Maria
Kusina Oliwia
Olchawska Anna
Kruszyna Patrycja
Stryszowska Patrycja
Kasprzyk Wiktoria

I miejsce – SP Biskupice

 
Etap
powiatowy

Grupa starsza - IV miejsce

Grupa młodsza - IV miejsce
 IV miejsce


PIŁKA NOŻNA HALOWA
  

Etap Dziewczęta Chłopcy



Etap
gminny

Skład drużyny:

Turchan Laura
Szymska Patrycja
Kaczmarczyk Weronika
Turek Angelika
Siatka Maria
Kusina Oliwia
Olchawska Anna
Kruszyna Patrycja
Stryszowska Patrycja
Kasprzyk Wiktoria
Kupiec Agnieszka
Noga Zuzanna


Wyniki:

I m.  SP Biskupice

Skład drużyny:

Gacek Paweł
Gąsiorowski Michał
Rakoczy Hubert
Siuda Kamil
Wilk Miłosz
Ślepuchow Adrian
Kupiec Jakub
Nędza Arkadiusz
Kulma Łukasz
Gacek Piotr
Kulma Paweł
Waśniowski Adam
Łanoszka Mieszko


Wyniki:

I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Przebieczany
III miejsce – SP Łazany
IV miejsce – SP Trąbki
V miejsce – SP Bodzanów


Etap
powiatowy

Wyniki:

Biskupice – Kłaj 2:0
Biskupice – Podłęże 1:0
Gdów – Biskupice 3:1

 Kolejność końcowa:  

1.  Gdów
2. Biskupice
3. Kłaj
4. Podłęże

Grupa A

Wyniki:

Biskupice – Golkowice  2:0
Biskupice – Kłaj  4:1

Kolejność w grupie:

1. Biskupice 
2. Golkowice 
3. Kłaj

Finał

Biskupice – Zręczyce  2:3

Kolejność końcowa:

1.      Zręczyce
2.      Biskupice
3.      Niepołomice
4.     
Golkowice
5.  Grajów
6.  Kłaj


 



MINI PIŁKA SIATKOWA

Etap Dziewczęta Chłopcy



Etap
gminny

Skład drużyny:

Turchan Laura
Szymska Patrycja
Kaczmarczyk Weronika
Turek Angelika
Siatka Maria
Kusina Oliwia
Olchawska Anna
Kruszyna Patrycja
Stryszowska Patrycja
Kasprzyk Wiktoria
Kupiec Agnieszka
Noga Zuzanna

Wyniki:
 

I miejsce – SP Biskupice

II miejsce – SP Bodzanów
III miejsce – SP Przebieczany
IV miejsce – SP Łazany


Skład drużyny:

Gacek Paweł,

Gąsiorowski Michał,
Gacek Piotr
Siuda Kamil,
Wilk Miłosz,
Król Kamil
Kupiec Jakub,
Gaczoł Nikodem
Kulma Łukasz,
Kulma Paweł

Wyniki:

I miejsce – SP Przebieczany
II miejsce – SP Biskupice

III miejsce – SP Łazany

IV miejsce – SP Bodzanów




Etap
powiatowy

Wyniki:

Biskupice – Gdów 2:1
SP 3 Wieliczka – Biskupice 2:0
Wola Batorska – Biskupice 1:2
SP 2 Wieliczka – Biskupice 2:0

 

Kolejność końcowa:

1. SP 3 Wieliczka
2. SP 2 Wieliczka

3. SP Biskupice
4. SP Wola Batorska
5. SP Gdów


  


 KOSZYKÓWKA

Etap Dziewczęta Chłopcy



Etap
gminny

Skład drużyny: 

1.      Turchan Laura
2.      Szymska Patrycja
3.      Kaczmarczyk Weronika
4.      Turek Angelika
5.      Siatka Maria
6.      Kusina Oliwia
7.      Olchawska Anna
8.      Kruszyna Patrycja
9.      Stryszowska Patrycja
10.    Kasprzyk Wiktoria
11.    Michalik Kinga
12.    Gacek Paulina

Wyniki:

I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Przebieczany
III miejsce – SP Trąbki

IV miejsce – SP Łazany


Skład drużyny: 

Chudy Michał,

Gąsiorowski Michał,

Waśniowski Adam
Siuda Kamil,

Wilk Miłosz,
Król Kamil
Kupiec Jakub,
Gaczoł Nikodem
Kulma Łukasz,
Kulma Paweł
Gacek Paweł

Wyniki:

I miejsce – SP Biskupice
II miejsce – SP Przebieczany

III miejsce – SP Łazany

IV miejsce – SP Trąbki




Etap powiatowy

Wyniki:

Grupa A
Biskupice – Kłaj 18:12
Biskupice – Niepołomice 24:33

Kolejność w grupie:


1.      
SP Niepołomice
2.      SP Biskupice
3.      SP Kłaj

O 3 miejsce :
Biskupice – Węgrzce Wlk. 16:14

Kolejność końcowa:

  1. SP Gdów
  2. SP Niepołomice
  3. SP Biskupice
  4. SP Węgrzce Wlk.
  5. SP Kłaj
  6. SP Podłęże

Wyniki:

Grupa B
Kłaj – Biskupice 16:13
Biskupice – SP3 Wieliczka 13:46

 Kolejność w grupie:

1.      SP 3 Wieliczka
2.      
SP Kłaj
3.      SP Biskupice

Kolejność końcowa:

  1. SP 2 Wieliczka
  2. SP 3 Wieliczka
  3. SP Kłaj
  4. SP Zabierzów Bocheński
  5. SP Biskupice
  6. SP Winiary




 PIŁKA RĘCZNA


Etap Dziewczęta Chłopcy



Etap
gminny

Drużyna w składzie:


Drużyna w składzie:

Finał Powiatowy Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szarowie







 TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE


Etap Dziewczęta Chłopcy



Indywidualne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Biskupice




Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym i indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w Koźmicach Wielkich



 TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO

Etap Dziewczęta Chłopcy



Drużynowe  Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Biskupice





 PIŁKA NOŻNA

Etap Dziewczęta Chłopcy



Etap
gminny






 WIOSENNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Etap Dziewczęta Chłopcy



Etap
gminny

 










Nasz adres :

Szkoła Podstawowa
im. Królowej Jadwigi
w Biskupicach
32-020 Wieliczka 
tel. (12) 250 76 70

spbiskupice@poczta.fm







 



               

   


Wszelkie prawa zastrzeżone © - SP Biskupice